ثبت نام

طرز تهیه ناگت مرغ خانگی با تصویر

طرز تهیه ناگت مرغ

15,000 تومان – خرید

آموزش ناگت مرغ بازاری پفکی و نرم می باشد طرز تهیه ناگت مرغ سوخاری خیلی خوشمزه نسبت به ناگت موجود در بازار است طرز تهیه ناگت مرغ اماده  را در منزل تهیه کنید و در فریزر نگهداری کنید و برای همیشه ناگت مرغ آماده داشته باشید.

آموزش ناگت مرغ بازاری همراه با فیلم و دستور کامل می باشد شما می توانید با خیال راحت آن را با کم ترین قیمت خریداری کنید و برای خود حتی در منزل اشتغال زایی کنید. طرز تهیه ناگت مرغ خانگی پفکی و خوشمزه و مخصوص بدون پفک و نان تست می باشد.در این دستور، آموزش ناگت مرغ مغزدار پنیری و  به شکل  ناگت مرغ ستاره ایی  می توانید تهیه کنید.

 طرز تهیه ناگت مرغ خانگی تصویری به صورت رایگان بر روی سایت استاد آشپزی موجود است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

::.درباره استاد آشپزی

پورتال کوکینگ استاد با مربیانی که دوره های آشپزی و قنادی را با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ایی را گذرانده اند.شروع به اقدام در سال 1397 با هدف ارائه فیلم های آموزشی به زبان ساده و راحت در زمینه های آشپزی و شیرنی و زیرمجموعه های آن ایجاد شده است.که با بهرهگیری از تجربیات چندین سال خود و مربیان با تجربه در این زمینه مورد استفاده قرار داده شده است.و تضمین 100در100 دستورات را می دهیم که شما عزیزان با خیالی آسوده از آن ها بهره بگیرید.و آشنایی و بالا بردن سطح اطلاعات با دستورات مختلف و مناسب با ذائثقه ی هر ایرانی می باشد.