ثبت نام

درباره ما

سلام دوست عزیز

ممنون بابت اعتماد تان که از سایت استاد آشپزی دیدن می کنید و زمان خود را در آن می گذرانید دوست عزیز سایت استاد آشپزی متعلق به شخص خانم مریم کرامتی می باشد که ایشان از سال 96 در آموزشگاه ارجمند در مشهد مشغول به کار می باشد. دوره های مختلفی در این آموزشگاه برگزار گردیده و افتخار مربی اموزشگاه ارجمند را دارد که یکی از بهترین آموزشگاه های معتبر و به نام مشهد می باشد  و به شما دوست عزیز اعتماد 100 در 100 می دهد که تمامی فیلم های آموزشی که بر روی سایت قرار داده شده است توسط ایشان ضبط شده و تمام دستورات که بر روی سایت کوکینگ استاد یا همان استاد آشپزی که قرار دارد در داخل آموزشگاه تدریس شده و تمامی دستورات معتبر می باشد.

کافیست فقط طبق فیلم پیش بروید و نتیجه نهایی مانند فیلم یا عکس کسب خواهید کرد بالغ بر بیش از  600 فیلم بر روی سایت  استاد آشپزی قرار داده شده است. هدف اصلی سایت استاد آشپزی، آموزش تخصصی در زمینه آشپزی، دسر، شیرینی، کیک، شکلات و نان  از ساده ترین دستورات تا پیشرفته ترین آن برای افراد مبتدی تا حرفه ایی می باشد. تمامی دستورات متناسب با ذائقه اکثر  ایرانی ها می باشد یا به نوعی خوشمزه می باشد، قرار داده شده است.

بنابراین شما به راحت ترین شکل و کمترین هزینه در منزل می توانید با آموزش های سایت استاد آشپزی  از سطح مبتدی شروع و به  سطح  حرفه ایی برسید.

بخش آموزش آشپزی شامل فیلم آموزشی انواع غذا های پلویی، سوپ ها و پتاژها، آش، خورشت ها، فینگر فود ها، انواع پیتزا و پیراشکی، سالاد ها  و غذاها  خمیری  ایرانی و بین المللی است

بخش آموزش انواع کیک  دارای محتوای فیلم آموزشی کیک های ساده عصرانه، کیک های کافی شاپی،کیک های روسی،تراول کیک های فرانسوی و خامه ایی و کیک های پنیری و مافین و کاپ کیک  از دستور های شف های ایرانی و خارجی به نام  قرار داده شده است.

بخش آموزش انواع دسر و نوشیدنی دارای محتوای فیلم آموزشی انواع نوشیدنی های گرم و سرد، انواع بستنی شکلاتی و میوه ایی و کاراملی و سرخ شده،چیزکیک های یخچالی و فری، دسر های سنتی مثل شله زرد و بین المللی مثل ترامیسو  و دسرهای مدرن لایه ایی می باشد.

بخش آموزش انواع شیرینی وشکلات دارای فیلم های آموزشی انواع شیرینی خشک و تر سنتی، بین المللی و مدرن لایه ایی و شکلات ها و کوکی ها داراست.

بخش آموزش نان هم شامل انواع فیلم آموزشی نان های مختلف و خوشمزه شکم پر و نازک و فانتزی در بر دارد بدون داشتن هیچ دستگاه خاصی در منزل تهیه کنید.

 

::.درباره استاد آشپزی

پورتال کوکینگ استاد با مربیانی که دوره های آشپزی و قنادی را با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ایی را گذرانده اند.شروع به اقدام در سال 1397 با هدف ارائه فیلم های آموزشی به زبان ساده و راحت در زمینه های آشپزی و شیرنی و زیرمجموعه های آن ایجاد شده است.که با بهرهگیری از تجربیات چندین سال خود و مربیان با تجربه در این زمینه مورد استفاده قرار داده شده است.و تضمین 100در100 دستورات را می دهیم که شما عزیزان با خیالی آسوده از آن ها بهره بگیرید.و آشنایی و بالا بردن سطح اطلاعات با دستورات مختلف و مناسب با ذائثقه ی هر ایرانی می باشد.