ثبت نام

طرز تهیه تارت شکلاتی

1

اموزش تارت شکلاتی

مواد لازم:

نام مقدار
            آرد 105 گرم
پودر کاکائو 30 گرم
کره 75 گرم
پودرقند 45 گرم
زرده 1عدد
نمک کمی
وانیل کمی
مواد رویه:
خامه صبحانه 175 گرم
شکلات تلخ 130 گرم
گلوکز 30 گرم

طرز تهیه:

آرد و پودر قند الک شده را داخل غذاساز ریخته و کره را قطعه قطعه کرده به آن اضافه کنید.دستگاه را روشن کنید تا به حالت شنی پیدا کند.کاکائو و نمک و وانیل را هم اضافه و با غذاساز مخلوط کنید. سپس، زرده را اضافه کنید.تا خمیر جمع شود.داخل پلاستیک گذاشته یا سلفون کشیده و به مدت 20 دقیقه در یخچال قرار دهید.بعد از استراحت داخل قالب های از کف جدا پهن کنید.و کف قالب را چنگال بزنید.به مدت یک ربع الی 20 دقیقه داخل فر 180 درجه سانتی گراد در طبقه دوم قرار دهید.

همه مواد رویه را باهم مخلوط کنید،روی حرارت یا داخل ماکروفر قرار دهید تا کاملا مخلوط شوند.مواد را روی تارت ها ریخته و در یخچال قرار دهید.سپس با ماسوره ساده روی آن خامه فرم گرفته بزنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

::.درباره استاد آشپزی

پورتال کوکینگ استاد با مربیانی که دوره های آشپزی و قنادی را با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ایی را گذرانده اند.شروع به اقدام در سال 1397 با هدف ارائه فیلم های آموزشی به زبان ساده و راحت در زمینه های آشپزی و شیرنی و زیرمجموعه های آن ایجاد شده است.که با بهرهگیری از تجربیات چندین سال خود و مربیان با تجربه در این زمینه مورد استفاده قرار داده شده است.و تضمین 100در100 دستورات را می دهیم که شما عزیزان با خیالی آسوده از آن ها بهره بگیرید.و آشنایی و بالا بردن سطح اطلاعات با دستورات مختلف و مناسب با ذائثقه ی هر ایرانی می باشد.