ثبت نام

طرز تهیه کاپ کیک شکلات سفید و پسته

1

آموزش کاپ کیک شکلات سفید و پسته

مواد لازم:

نام مقدار
شکلات سفید 100 گرم
خامه صبحانه 150 گرم
آرد 150 گرم
پکینگ پودر 1 قاشق مربا خوری
تخم مرغ 2 عدد درشت
نمک 8/1 قاشق مربا خوری
کره نرم شده 90 گرم
شکر 150 گرم
وانیل 4/1 قاشق مرباخوری
مواد لازم رویه:
شکلات سفید 100 گرم
خامه صبحانه 125 گرم
پودر شکر 75 گرم
پودر پسته 40 گرم

طرز تهیه:

فر را با دمای 180 درجه سانتی گراد روشن کنید.شکلات و خامه صبحانه روی حرارت ملایم قرار دهید تا شکلات آّب شود.کنار گذاشته تا سرد شود. پکینگ پودر با آرد و نمک را با هم مخلوط و الک کنید.کره و شکر و وانیل را با همزن برقی 2 دقیقه بزنید.تخم مرغ ها را یکی یکی اضافه و هر 30 ثانیه بزنید.به تناوب آرد و مخلوط شکلات را اضافه و مخلوط کنید.3/2 قالب مافین را از مواد پر کنید.به مدت 20 دقیقه داخل فرطبقه وسط قرار دهید.

مواد رویه:شکلات و خامه روی حرارت ملایم تا آب شود.سپس پودر شکر  و پودر پسته را اضافه و مخلوط کنید.20 دقیقه داخل یخچال قرار دهید تا سفت شود.مواد رویه روی کاپ کیک های سرد شده بریزید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

::.درباره استاد آشپزی

پورتال کوکینگ استاد با مربیانی که دوره های آشپزی و قنادی را با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ایی را گذرانده اند.شروع به اقدام در سال 1397 با هدف ارائه فیلم های آموزشی به زبان ساده و راحت در زمینه های آشپزی و شیرنی و زیرمجموعه های آن ایجاد شده است.که با بهرهگیری از تجربیات چندین سال خود و مربیان با تجربه در این زمینه مورد استفاده قرار داده شده است.و تضمین 100در100 دستورات را می دهیم که شما عزیزان با خیالی آسوده از آن ها بهره بگیرید.و آشنایی و بالا بردن سطح اطلاعات با دستورات مختلف و مناسب با ذائثقه ی هر ایرانی می باشد.