ثبت نام

طرز تهیه ساندویچ رست بیف

1

اموزش ساندویچ رست بیف:

مواد لازم:

گوشت راسته گوساله 500گرم(پیاز 2عدد درشت-سیر 4حبه-فلفل سیاه 1قاشق مرباخوری-آب 2لیوان)-

طریق پخت:

داخل زودپز 20 دقیقه یا روی حرارت گاز 2 ساعت زمان لازم دارد. 1پیمانه آب گوشت را نگه داشت مابقی تبخیر شود.بعد از پخت گوشت آن ها را ریش ریش کنید. هر ساندویچ بین 80 تا 100 گرم گوشت پخته و ریش ریش شده لازم دارد.

سس رست بیف:

پیاز سرخ شده 1قاشق مرباخوری-آرد 1 قاشق مرباخوری-شیر4/1 پیمانه-آب گوشت 4/1 پیمانه- -قارچ سرخ شده 2قاشق غذاخوری- عصاره گوشت نصف قرص

طرز تهیه:

پیاز را با 1قاشق غذاخوری کره یا روغن سرخ کنیدقارچ ها را اضافه کنید تا آب قارچ گرفته شود.آب گوشت و شیر را اضافه ومرتب هم بزنید.(حرارت متوسط) سپس قرص گوشت و یک قاشق چای خوری فلفل سیاه را اضافه کنید.(در صورت دلخواه 50 گرم خامه صبحانه اضافه کنید)

سس قرمز هایدا:

رب 1قاشق غذاخوری-آرد 1 قاشق مرباخوری-شکرقهوه ایی 1 قاشق غذاخوری-فلفل قرمز 1 قاشق چایخوری-آب گوشت 2/1 پیمانه-سس قرمز شیرین1قاشق غذاخوری-قرص عصاره گوشت 4/1 عدد-سرکه 1 قاشق مرباخوری

طرز تهیه:

رب را با یک قاشق غذاخوری روغن سرخ کنید، آرد را اضافه و یک تفت کوچک دهید.شکر قهوه ایی و سرکه را اضافه و روی حرارت گذاشته(من شکر را اضافه نکردم) و فلفل و سس و قرص عصاره گوشت و آب گوشت بدون نمک را اضافه و روی حرارت گذاشته تا مقداری غلیظ شود.

سس قارچ:

قارچ اسلایسی سرخ شده 50 گرم-فلفل دلمه 4/1 عدد-سس فرانسوی یا مایونز 2قاشق غذاخوری-پیاز داغ سرخ شده 1 قاشق غذاخوری

طرز تهیه:

فلفل دلمه ایی نگینی ریز خرد و کمی تفت دهید که سبک شود.پیاز را سرخ کنید و قارچ را اضافه وقتی آب آن خشک شد سس  و فلفل سیاه و کمی نمک(عصاره گوشت ریختم) اضافه و هم بزنید و از روی حرارت بردارید.

 

برای یک عدد ساندویچ:

ابتدا سر و انتهای نان را بزنید،از پهلو برش بزنید،کاهو و خیارشور برش خورده و گوجه حلقه شده را بچینید.

سس رست بیف:

گوشت آماده شده(هر ساندویچ بین 80 تا 100 گرم گوشت) را با سس رست بیف (گرم شده) مخلوط کرده و داخل نان بریزید

 

ساندویچ با سس هایدا:

گوشت آماده شده(هر ساندویچ بین 80 تا 100 گرم گوشت)  را داخل سس هایدای گرم شده ریخته و داخل نان را پر کنید.

سس قارچ:

.بعد از پخت گوشت آن ها را ریش ریش کنید. گوشت آماده شده(هر ساندویچ بین 80 تا 100 گرم گوشت) را با سس قارچ (گرم شده) مخلوط کرده و داخل نان بریزید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

::.درباره استاد آشپزی

پورتال کوکینگ استاد با مربیانی که دوره های آشپزی و قنادی را با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ایی را گذرانده اند.شروع به اقدام در سال 1397 با هدف ارائه فیلم های آموزشی به زبان ساده و راحت در زمینه های آشپزی و شیرنی و زیرمجموعه های آن ایجاد شده است.که با بهرهگیری از تجربیات چندین سال خود و مربیان با تجربه در این زمینه مورد استفاده قرار داده شده است.و تضمین 100در100 دستورات را می دهیم که شما عزیزان با خیالی آسوده از آن ها بهره بگیرید.و آشنایی و بالا بردن سطح اطلاعات با دستورات مختلف و مناسب با ذائثقه ی هر ایرانی می باشد.