ثبت نام

آموزش کیک خامه ایی با دیزاین ولنتاین

1

دیزاین کیک خامه ایی به مناسبت ولنتاین

طرز تهیه:

کیک 6 تخم مرغی اسفنجی با قالب 16 سانتی متری گرد(با 3 تا قالب) را با شربت(نصف لیوان آب با 2 قاشق سوخوری شکرحل شود) خیس کنید.600 گرم خامه قنادی را فرم دهید.با قیف روی کیک را بپوشانید.روی خامه موز حلقه شده و گردوی نگینی بریزید.اگر پرخامه بخواهید مجددا روی مغز و موز خامه بدید در غیر اینصورت کیک بعدی را روی آن بگذارید و شربت و خامه و مغز و موز بگذارید و کیک اخر را قرار دهید و با دست تنظیم کنید.ابتدا بین لایه های کیک را با خامه به وسیله قیف پر کنید و از پایین کیک تا بالای کیک به وسیله قیف با خامه بپوشانید.با کاردک صاف کنید.خامه اضافه گرفته شود.برای صاف شدن کاردک را داخل آب سرد فرو کنید و دور کیک بکشید.کیک را به مدت یکی دو ساعت داخل فریزر قرار دهید. به وسیله کاتر قلبفروی کیک را در چند نقطه خالی کنید. و با همان خامه ی کیک ها،روی کیک ها را بوشانید و با دانه ی انار پر کنید که طرح قلب بیوفتد.با مخلوط روغن مایع و داس طلایی دور تا دور قلب ها را طلایی کنید.

طرز تهیه قلب اماتیس:

مواد لازم:

70 گرم پودر ایزومالت-3/1 پیمانه آب

طرز تهیه:

مواد را با هم داخل ظرف مسی ریخته و روی حرارت گذاشته تا به دمای 165 درجه سانتی گراد برسد. سپس رنگ مورد نظر را اضافه کنید.ومواد را در یک کاسه کوچک ورق آلومینیوم کشیده بریزید.بعد از اینکه بسته شده با چککش آن را خرد کنید. سنگ های خرد شده را به صورت قلب(یک ورق آلومینیوم را به شکل قلب برش دهید)کنار هم بر روی ورق آلومینیومی بچینید و وسط ان را یک کاتر کوچک قبل که دور تا دور آن را چرب کرده اید قرار دهید.و یک دستور بالا بدون رنگ یا کم رنگ تر از رنگ سنگ های خرد شده تهیه کنید و روی سنگ ها بریزید تا بهم بچسبند.بعد از خشک شدن از ورق آلومینیومی جدا کنید.و دور تا دور لبه اهی آن را داس طلایی بزنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

::.درباره استاد آشپزی

پورتال کوکینگ استاد با مربیانی که دوره های آشپزی و قنادی را با مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ایی را گذرانده اند.شروع به اقدام در سال 1397 با هدف ارائه فیلم های آموزشی به زبان ساده و راحت در زمینه های آشپزی و شیرنی و زیرمجموعه های آن ایجاد شده است.که با بهرهگیری از تجربیات چندین سال خود و مربیان با تجربه در این زمینه مورد استفاده قرار داده شده است.و تضمین 100در100 دستورات را می دهیم که شما عزیزان با خیالی آسوده از آن ها بهره بگیرید.و آشنایی و بالا بردن سطح اطلاعات با دستورات مختلف و مناسب با ذائثقه ی هر ایرانی می باشد.